Hlavní menu

Naši partneři

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha Máte zámek a nemáte klíč? Zůstaly vaše klíče za zabouchnutými dveřmi? Máte v zámku cizí předmět nebo zalomený klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Přesně to jsou situace, kdy kontaktujte zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis. Její profesionální zámečníci jsou mistři svého oboru, pracují nonstop a přijedou za vámi kamkoli v Praze, aby vaše potíže co nejrychleji vyřešili.

Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše Mnoho milovníků krásné přírody se rádo vydává na dovolenou do Krkonoš. Krkonoše turistika láká návštěvníky z celé republiky. Ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou tak velmi žádané a to především v termínech zimních a letních prázdnin. Jestliže vy sami hledáte ubytování Strážné Krkonoše, tak bychom vám chtěli doporučit boudu Šestidomí. Tato chalupa Strážné (bouda Šestidomí) vám nepochybně poskytne ubytování, se kterým budete spokojeni. Zdejší apartmány Krkonoše vás jistě nezklamou.

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se věnují oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Nabízejí velkou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich vzorkové prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Vinylové podlahy

vinylové Praha Vinylové podlahy v rolích nejsou žádnou novinkou. Tato krytina je už několik desetiletí známá jako PVC v rolích. Na našem trhu je sice dlouho, ale nemůžeme jednoznačně tvrdit, že zájem o ni opadá. Vývoj technologií, související s výrobou vinylu, na trh s podlahovinami rozšířil nabídku o heterogenní a homogenní vinylové podlahy v rolích i v dílcích. To ale není jediné provedení. Vinyl je také dodáván jako podlaha plovoucí na HDF nosné desce nebo v celovinylovém provedení plovoucí podlahy.

Ruční mytí auta

Ruční mytí autaAutomyčka Dejvice, kterou vám zde chceme představit, provádí ruční mytí aut za dobrou cenu s vynikajícími výsledky. Tuto automyčku najdete přímo v centru Dejvic v podzemních garážích hotelu International. Na úvod se zmíníme o službě, která se jmenuje příprava auta na prodej. Tato služba se vám finančně vyplatí, protože vynaložené peníze se vám vrátí při prodeji auta, které prodáte díky profesionálně vyčištěnému autu za více peněz.

Garážová vrata

Garážová vrataSpolečnost Urban BVP vám může nabídnout jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Garážová vrata i ostatní jejich produkty vám dodají včetně následné montáže. Vše ns vámi zkonzultují, zaměří a následně navrhnou to nejlepší řešení pro vaší garáž. Lze tuto firmu ať potřebujete vrata pro svou malou garáž nebo velké průmyslové garážové vrata. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Luxusní koupelny Praha

Luxusní koupelny PrahaV roce 2017 na pražském Žižkově byla otevřena exkluzivní vzorková prodejna, kde je možnost se podívat a vzkoušet všechy prvky, které obsahují luxusní koupelny. Prodejna se specializuje na produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných značek Dornbracht a Alape.

Fólie na okna

Fólie na oknaFólie nabízejí řešení pro různé potřeby a jsou rozděleny do dvou hlavních kategorií. Bez ohledu na to, zda hledáte ochranu pro skla vozidel nebo efektivní způsob, jak regulovat teplotu a světlo ve stavebních objektech, máme fólie pro každý účel.