Hlavní menu

Naši partneři

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Zámečnická pohotovost Praha Máte zámek a nemáte klíč? Zůstaly vaše klíče za zabouchnutými dveřmi? Máte v zámku cizí předmět nebo zalomený klíč? Zabouchli jste si klíčky v autě? Přesně to jsou situace, kdy kontaktujte zámečnickou pohotovost Praha, která poskytuje profesionální a rychlý zámečnický servis. Její profesionální zámečníci jsou mistři svého oboru, pracují nonstop a přijedou za vámi kamkoli v Praze, aby vaše potíže co nejrychleji vyřešili.

 

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Podlahy Praha

Podlahy Praha Společnost Podlahy Praha s.r.o. se věnují oboru prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. Nabízejí velkou nabídku sortimentu, kde nabízejí dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum a další podlahové krytiny. Mezi jimi nabízenými službami lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich vzorkové prodejně mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Vinylové podlahy

vinylové Praha Vinylové podlahy v rolích nejsou žádnou novinkou. Tato krytina je už několik desetiletí známá jako PVC v rolích. Na našem trhu je sice dlouho, ale nemůžeme jednoznačně tvrdit, že zájem o ni opadá. Vývoj technologií, související s výrobou vinylu, na trh s podlahovinami rozšířil nabídku o heterogenní a homogenní vinylové podlahy v rolích i v dílcích. To ale není jediné provedení. Vinyl je také dodáván jako podlaha plovoucí na HDF nosné desce nebo v celovinylovém provedení plovoucí podlahy.