Hlavní menu

Jak venčení Vašeho psa u nás funguje?

Kdykoliv když nemůžete vašeho mazlíčka vyvenčit podle vašich představ, je tu služba Venčení psů Praha pro vás. Váš čtyřnohý kamarád už nikdy nebude muset být sám doma celý den.

Jak venčení probíhá... 

 1. Objednání služby
  Kontaktujete nás emailem: venceni-psa@email.cz nebo telefonicky či SMS zprávou na č.: +420 724 802 855

 2. Osobní schůzka
  Před prvním venčením vašeho pejska vždy nejdříve proběhne osobní schůzka provozovatele služby Venčení psů Praha, venčitele, vás a vašeho pejska. Nejlépe u vás doma.
  Venčitel se s pejskem seznámí, bude nás zajímat na co je váš pejsek zvyklý, jak se chová, na jaké povely reaguje a kam je zvyklý chodit na procházky. Svého venčitele vždy znáte osobně!

 3. Společná vycházka
  Po seznámení absolvujeme společně s vámi a pejskem kratší vycházku. Při ní se zaměříme na chování pejska, necháme si ukázat, kudy nejradši chodí, případně co nemá rád. Ke každému psovi je třeba přistupovat individuálně, nestačí "vzít vodítko a jít".
  Tato vycházka je samozřejmě bezplatná.

 4. Potvrzení objednávky
  Pokud dojdeme se zákazníkem ke shodě, potvrdíme objednávku a dohodneme termíny venčení.

 5. Psí knížka
  Majitel psa od nás obdrží tzv. psí knížku. Společně s vámi vyplníme první informační stránku. Do psí knížky se venčitel vždy po vyvenčení pejska podepíše a zapíše čas venčení.

 6. Předání klíče
  Dohodneme se s vámi na způsobu předávání klíče. Pokud si od vás budeme klíč přebírat, sepíšeme s vámi protokol o převzetí klíče.

 7. Venčení
  V předem objednaném čase náš venčitel vašeho pejska vyvenčí, pohraje si s ním a dá mu do misky čerstvou vodu. Budete-li si to přát, tak ho i nakrmí.
  Po vyvenčení zapíše venčitel do psí knížky, čas venčení a podepíše se. Současně vám zašle SMS zprávu, v které vás informuje, že je pejsek vyvenčen a vše je v pořádku. Tím budete mít kontrolu, že pejsek byl venku a také kdy.

 8. Úhrada služby
  Při jednorázové objednávce venčení vám zašleme fakturu za dodané služby do 5 pracovních dnů.
  Při dlouhodobé objednávce venčení požadujeme úhradu 50% ceny do 7 dnů od potvrzení objednávky a konečnou fakturu vám zašleme na konci měsíce.


Aby naše venčení psů bylo perfektní a poskytlo vašemu čtyřnohému kamarádovi vše, co potřebuje k radosti, snažíme se o svěřeném pejskovi vždy dozvědět co nejvíce,

Chceme pejskovi poskytnout maximální možnou péči, proto se staráme vždy individuálně jen o jednoho psa. Výjimku uděláme pouze, pokud má chovatel dva pejsky a přeje si je vyvenčit oba najednou. V žádném případě nevenčíme psy ve smečkách, netelefonujeme, či jinak rozptylujeme pozornost. Jsme schopni rozpoznat a zabránit agresivnímu jednání a zaručit naprosto bezpečné venčení psů. Venčení psa poskytujeme v celé Praze, v době, kdy se jim vy sami nemůžete věnovat, ať už ráno, v poledne či večer (zpravidla mezi 9 – 18 hod.).

Pokud potřebujete objednat venčení v jiných lokalitách Prahy, kontaktujte nás a my se vám pokusíme vyjít vstříc. Vybrat si můžete z 30 nebo 60 minut dlouhé procházky, která je uzpůsobena potřebám vašeho mazlíčka. Na základě dohody s vámi můžeme pejskovi zajistit jen pomalé očuchávání blízkého okolí nebo svižnou dlouhou procházku.

NA TVÁŘI VAŠEHO psího miláčka VYKOUZLÍME ÚSMĚV

Objednání služby

Objednávku proveďte zasláním e-mailu na adresu: venceni-psa@email.cz nebo nás kontaktujte telefonicky nebo SMS na tel.: 724 802 855.

Při objednávce nezapomeňte, prosíme, na uvedení termínu a času venčení, vašeho jména a kontaktu na vás.

Zrušení služby

Víme, že se věci mění a někdy je třeba objednávku zrušit.

V takovém případě nám zašlete email na venceni-psa@email.cz nebo zašlete SMS či zatelefonujte na tel. 724 802 855.

Zrušení proveďte nejpozději 3 hodiny před domluveným termínem, jinak vám budeme nuceni fakturovat plnou částku objednané služby.

Kontakt

tel. a SMS : +420 724 802 855
 

Otázky a odpovědi

Jak je to s předáním klíče od bytu?

Způsobů je několik a vždy respektujeme vámi vybranou variantu, jak umožnit venčiteli přístup k pejskovi. Nejvíce upřednostňovaná je varianta, když majitel nechá klíče od bytu ve schránce a venčitel má klíček od schránky, kde klíče od bytu vezme a zase je do schránky vrací. Další možnost je pro maximální zabezpečení může být omezený přístup do bytu. Svého pejska necháte pouze v určité části bytu a dveře do ostatních částí, kam nechcete, aby měl kdokoliv přístup, zamknete.

Někteří majitelé, při pravidelném venčení jejich pejska svěří klíče od svého bytu venčiteli, někteří raději sousedovi. Samozřejmostí je pro nás vždy sepsání protokolu o předání klíčů. Jednáme naprosto korektně a disciplinovaně.

Venčíte i velké psy?

Ano. Pokud je pes zvladatelný a poslušný. Konečná cena se odvíjí od délky vycházky, nikoliv od velikosti psa.

Musí být pes vycvičený?

Nemusí. Nesmí být ale agresivní, ani k lidem ani ostatním psům. Měl by být v rámci možností zvladatelný a hlavně ovládat chůzi na vodítku.

Mám více psů, vyvenčíte je všechny zároveň?

Pokud se jedná o 2 psy od jednoho chovatele, není to problém. Na větším počtu je třeba se individuálně domluvit.

Kde venčíte a jak dlouho venčíte?

Venčíme v celé Praze, vždy v okolí pobytu svěřeného psa a po předem dohodnutou dobu (30 min. a 60 min.)

Kdo psy venčí?

Pejsky venčí  většinou studenti vysokých škol se vztahem ke psům a se zkušeností s venčením nebo přímo někdo z provozovatelů služby Venčení psů Praha.

 

psí knížka
Jak to u nás při venčení chodí...
Jak venčení s námi funguje...
Jak venčení funguje 1
Jak venčení funguje 2
Jak venčení psů funguje
Jak venčení v Praze funguje 3