Hlavní menu

Venčení psů Praha - Naše služby

Vybrat si můžete 30 min. nebo 60 min. procházku, která je uzpůsobena potřebám vašeho mazlíčka. Na základě dohody s vámi můžeme pejskovi zajistit svižnou dlouhou procházku nebo jen pomalé očuchávání blízkého okolí.

V předem objednaném čase naši venčitelé za vás vašeho pejska rádi vyvenčí, pohrajou si s ním, dají mu do misky čerstvou vodu a budete-li si to přát, tak ho třeba i nakrmí. Na konci venčení psů zapíše venčitel do psí knížky, čas venčení a podepíše se. Současně vám zašle SMS zprávu, v které vás informuje, že je pejsek vyvenčen a vše je v pořádku. Tím budete mít kontrolu, že pejsek byl venku a také kdy. Staráme se vždy jen o jednoho psa., tak abychom mohli poskytnout maximální možnou péči. V žádném případě nevenčíme psy ve smečkách. Výjimku uděláme např. pouze, pokud má chovatel dva pejsky a přeje si je vyvenčit oba najednou.

Při venčení psů se naši venčitelé soustředí plně na svěřeného psa, sledují jeho chování a reakce. Nejdůležitější je pro nás každopádně jeho bezpečnost. Venčení psů poskytujeme v celé Praze, v době, kdy se jim vy sami nemůžete věnovat, ať už ráno, v poledne či večer (zpravidla mezi 9 – 18 hod.).

Venčení psů Praha – objednání služby

Objednávku proveďte zasláním e-mailu na adresu: venceni-psa@email.cz nebo nás kontaktujte telefonicky nebo SMS na tel.: 724 802 855.

Při objednávce nezapomeňte, prosíme, na uvedení termínu a času venčení, vašeho jména a kontaktu na vás.

Venčení psů Praha – zrušení služby

Víme, že se věci mění a někdy je třeba objednávku zrušit.

V takovém případě nám zašlete email na venceni-psa@email.cz nebo zašlete SMS či zatelefonujte na tel. 724 802 855.

Zrušení proveďte nejpozději 3 hodiny před domluveným termínem, jinak vám budeme nuceni fakturovat plnou částku objednané služby.

Venčení psů Praha – úhrada služby

Při jednorázové objednávce venčení vám zašleme fakturu za dodané služby do 5 pracovních dnů.

Při dlouhodobé objednávce venčení požadujeme úhradu 50% ceny do 7 dnů od potvrzení objednávky a konečnou fakturu vám zašleme na konci měsíce.

Venčení psů Praha - otázky a odpovědi

Venčíte i velké psy?

Ano. Pokud je pes zvladatelný a poslušný. Konečná cena se odvíjí od délky vycházky, nikoliv od velikosti psa.

Musí být pes vycvičený?

Nemusí. Nesmí být ale agresivní, ani k lidem ani ostatním psům. Měl by být v rámci možností zvladatelný a hlavně ovládat chůzi na vodítku.

Mám více psů, vyvenčíte je všechny zároveň?

Pokud se jedná o 2 psy od jednoho chovatele, není to problém. Na větším počtu je třeba se individuálně domluvit.

Kde venčíte a jak dlouho venčíte?

Venčíme v celé Praze, vždy v okolí pobytu svěřeného psa a po předem dohodnutou dobu (30 min. a 60 min.)

Kdo psy venčí?

Pejsky venčí  většinou studenti vysokých škol se vztahem ke psům a se zkušeností s venčením nebo přímo někdo z provozovatelů služby venčení psů Praha.

Jak je to s předáním klíče od bytu?

Způsobů je několik a vždy respektujeme vámi vybranou variantu, jak umožnit venčiteli přístup k pejskovi. Nejvíce upřednostňovaná je varianta, když majitel nechá klíče od bytu ve schránce a venčitel má klíček od schránky, kde klíče od bytu vezme a zase je do schránky vrací. Další možnost je pro maximální zabezpečení může být omezený přístup do bytu. Svého pejska necháte pouze v určité části bytu a dveře do ostatních částí, kam nechcete, aby měl kdokoliv přístup, zamknete…

Někteří majitelé, při pravidelném venčení jejich pejska svěří klíče od svého bytu venčiteli, někteří raději sousedovi. Samozřejmostí je pro nás vždy sepsání protokolu o předání klíčů. Jednáme naprosto korektně a disciplinovaně.

Venčení psů praha - služby 1
Venčení psů praha - služby 2
Venčení psů praha - služby 3
Venčení psů praha - služby 4
Venčení psů praha - služby 5
Venčení psů praha 2