Hlavní menu

Garážová vrata od BVP Urban doporučujeme

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Společnost Urban BVP vám může nabídnout jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Garážová vrata i ostatní jejich produkty vám dodají včetně následné montáže. Vše ns vámi zkonzultují, zaměří a následně navrhnou to nejlepší řešení pro vaší garáž. Lze tuto firmu ať potřebujete vrata pro svou malou garáž nebo velké průmyslové garážové vrata. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Garážová vrata - rozdělení

Firma Urban BVP vychází zákazníkům vstříc a zdarma pro každého vypracují nabídku přímo na míru tak, aby byly zohledněny jeho požadavky a zároveň i finanční možnosti.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata  mají svíslé otevírání, přičemž jednotlivé sekce plynule zajíždějí ve vodicích drahách pod strop garáže. Jak název napovídá, tak vrata jsou rozdělena do několika sekcí, což umožní jejich ohnutí a zajetí pod strop. Tyto sekce nebo také lamely jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Váhu vrat vyvažují tažené nebo torzní pružiny. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení.

Garážová vrata dvoukřídlá

Gárážová vrata dvoukřídla jsou u nás největši klasikou. Důvodem bude určitě zvyklost a cena. Tento typ je u nás nejrozšířenější, dobře se hodí ke všem domům a je cenově nejlevnější. Jejich nevýhodou je, že vyžadují volny prostor před vaší garáží. Nejen volný prosto, ale i rovný terén, aby se dali vrata otevírat.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám svým konstrukčním řešením umožní maximální využití prostoru a to bez nutnosti větších stavebních úprav. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Vrata jsou vcelku a nejsou rozdělena jako u sekčních vrat. I tak ale mohou plynule zajet pod strop garáže a šetřit vám místo uvnitř vaší garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný. 

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi mohou být jak u výklopných, sekčních, tak i u klasických dvoukřídlých vrat. Jedná se o praktické řešení, které vám umožní vejít do garáže bez nutnosti otevření celých vrat. To je zejména vhodné u sekčních a výklopných. Nemusíte se bát, že by došlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, jsou opatřeny speciálním snímačem, který tomuto zabrání.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP má na práci výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Díky tomu může zaričit stálou kvalitu a neustále dbát na úroveň proškolení u svých zaměstnanců. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru

Garážová vrata
Garážová vrata výklopná
Garážová vrata sekční
Garážová vrata 1
Garážová vrata výklopná
Garážová vrata
Garážová vrata 4
Garážová vrata 6
Garážová vrata sekční 5
Garážová vrata Praha