Hlavní menu

Ubytování Krkonoše

Mnoho milovníků krásné přírody se rádo vydává na dovolenou do Krkonoš. Krkonoše turistika láká návštěvníky z celé republiky. Ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou tak velmi žádané a to především v termínech zimních a letních prázdnin. Jestliže vy sami hledáte ubytování Strážné Krkonoše, tak bychom vám chtěli doporučit boudu Šestidomí. Tato chalupa Strážné (bouda Šestidomí) vám nepochybně poskytne ubytování, se kterým budete spokojeni. Zdejší apartmány Krkonoše vás jistě nezklamou.

BOUDA ŠESTIDOMÍ
+420 774 276 237
+420 777 128 805

Strážné 41
543 52 Strážné
Česká Republika

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - v tomto národním parku naleznete ideální podmínky jak pro letní, tak zimní dovolenou. V Krkonoších si každý návštěvník přijde na své, ať už jedete sám, s partnerem, partou kamarádů či třeba jako sportovní tým. Penzion Strážné (bouda Šestidomí) rád ubytuje návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. Mimo sezonu je však nutnost telefonické domluvy. Penzion má prostornou lyžárnu a tento prostor slouží v létě pro uskladnění vašich kol. 

Letní dovolená - kola 

Ubytování kola Krkonoše - během letní dovolené mnoho lidí rádo vyrazí právě nza cyklistikou do Krkonoš. V Krkonoších je i spoustu cyklobusů a tak máte možnost plánovat své cyklo výlety opravdu rozmanitě. V léte se do Krkonoš nejezdí jen za cyklistikou, ale i za pěší turistikou nebo jen tak užívat čerstvého vzduchu a krásné přírody. Zejména pak dovolena s dětmi v Krkonoších je ideální destinací díky širokým možnostem vyžití pro celou rodinu.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže Krkonoše - jakmile během zimních měsíců napadne sníh, je to znamení pro všechny příznivce zimních sportů, že je na čase začít řešit ubytování v Krkonoších. Zejména velmi často jsou vyhledávané apartmány na sjezdovce v Krkonoších. Na své si přijdou  jak zkušení lyžaři a snowboardisté, kteří určitě budou rádit sjíždět černou sjezdovku ve Špyndlerově mlýně, ale i děti, kteří se začínají teprve učit této zálibě. Ve Strážném a po celých Krkonoších je mnoho lyžařských škol se skvělým zázemím.  Ve Strážném jsou takí perfektní bežkařské tratě a snadno se lze napojit na tzv. Krkonošskou magistrálu, kde se jede opravdu výborně. Stopa je skvěle udržovaná a po cestě jsou pěkné restaurace.

Ubytování Krkonoše je pro každého

Jestliže jste původně uvažovil spíše o ubytování Vrchlabí, tak třeba po přečtení tohoto článku vás bouda Šestidomí zaujala natolik, že změníte původní lokalitu. Strážné není od Vrchlabí daleko a tak vaše ostatní plány mohou zůstat nedotčeny. Je úplně jedno zda máte zájem o apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších nebo skromné dvojlůžkové pokoje za příznivou cenu. Toto a mnoho více vám bouda Šestidomí poskytne. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nadchne. Pro ty, kteří si chtějí pochutnat na místních kulinářských specialitách je tu místní restaurace Strážné

Ubytování Krkonoše
Ubytování Krkonoše 1
Ubytování Krkonoše 2
Ubytování Krkonoše 3
Ubytování Krkonoše 4
Ubytování Krkonoše 5
Ubytování Krkonoše 6
Ubytování Krkonoše 7
Ubytování Krkonoše 8