Hlavní menu

Ruční mytí auta

Automyčka Dejvice, kterou vám zde chceme představit, provádí ruční mytí aut za dobrou cenu s vynikajícími výsledky. Tuto automyčku najdete přímo v centru Dejvic v podzemních garážích hotelu International. 

Na úvod se zmíníme o službě, která se jmenuje příprava auta na prodej. Tato služba se vám finančně vyplatí, protože vynaložené peníze se vám vrátí při prodeji auta, které prodáte díky profesionalně vyčištěnému autu za více peněz.

Ruční mytí aut - programy

Automyčka Dejvice má své služby rozdělené do 3 programů. Jednotlivé programy obsahují vždy vše z předešlého programu a k tomu nějaké veci navíc. Díky tomu, že jsou programy takto odstupňované nabídkou a tomu odpovídající cenou, tak si vybere opravdu každý. Čištění auta nechte na profesionálech z Automyčky Dejvice.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak název napovídá, tak tento program vám poskytne tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou vyžaduje minimálně 2x do roka každý vůz. Konkrétně do tohoto programu patří precizní mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Běžně to jsou nečistoty od hmyzu a asfaltu.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Následuje vyluxování interiéru a závěrečné provonění vozu, které podtrhne skvěle odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje stejné věci jako tomu je u programu 1, ale navíc obsahuje důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování provedou tepování koberců a omytí kůže. K tomu ještě vnitřek vozu ošetří včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu. Jedná se o opravdu funkční dezinfekci.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut - Automyčka Dejvice pracuje s autokosmetiku od kvalitního výrobce MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou ohleduplné k životnímu prostředí a výsledky jsou naprosto fantastické.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice jsou si vědomi faktu, že někteří lidé svůj vůz neradi svěří do cizích rukou a o ruční mytí auta se chtějí postarat sami. Proto vám mohou nabídnout možnost čištění aut, kdy si vůz omyjete sami, či pod odborným dohledem. Rádi vám vše vysvětlí, poskytnou technologii a zbytek už bude na vás. 

Ruční mytí auta
Ruční mytí aut
mytí motoru
tepování sedaček
čištění aut
čištění interiéru auta
Ruční mytí auta Praha
Ruční mytí auta Praha 6
Ruční mytí auta Dejvice