Hlavní menu

Luxusní koupelny Praha

V roce 2017 na pražském Žižkově byla otevřena exkluzivní vzorková prodejna, kde je možnost se podívat a vzkoušet všechy prvky, které obsahují luxusní koupelny. Prodejna se specializuje na produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných značek Dornbracht a Alape.

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht si během několika let vytvořila v oboru výroby prémiových armatur pozici mezinárodní jedničky a velkou mírou určuje současné trendy v oblasti designu, architektury a technologiích luxusních koupelen. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na trhu výrobců sanitárního zařízení se jedná o firmu s obrovským renomém. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově nejen ukáží, ale také nabídnou k vyzkoušení.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht se proslavil především technologickými inovacemi, které na trh přinesl. Systém PERFORMING WATER, který je neustále zlepšován, společnost hojně využívá u všech svých produktů. Především jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je vedle originálního a nápaditého designu další důvod, díky kterému luxusní sprchové kouty a luxusní vany vytváří z vaší koupelny právě onu luxusní koupelnu.

Moderní koupelny, které zaujmou nejen detailem

Luxusní moderní koupelny od společnosti Dorint DG Centrum vám firma vypracuje od začátku do konce. Nejdříve s vámi vše skonzultují a následně zařídí vše od 3D návrhu až po finální realizaci. Společnosti Dorint DG Centrum Vám v oblasti moderních koupelen poskytne přesně takový servis, který očekáváte.

Přijďte si vyzkoušet luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, která je v tomto show roomu Dorint DG Centru vystavena jako jediná v ČR. Nikde jinde tuto sprchu vystavenou nenajdete. Vzorková prodejna se nachází na Praze 3, Žižkov. Najdete zde také další luxusní koupelnový sortiment v originálních a neotřelých designech, který moderní koupelny dokáže na první pohled odlišit od ostatních.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE - je v dnešní době synonymem pro skvěle řešené a spolehlivé sanitární zboží. Tato firma jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací, které se dnes pro nás staly již naprostou normu. Dříve tomu ovšem tak nebylo a takové novinky jako je vestavěné umyvadlo nebo první koupelnová skříňka se zabudovaným umyvadlem se staly opravdu hity. Alape umyvadla jsou dnes to nejlepší co můžete do své koupelny Praha pořídit. Firma se vedle umyvadel zaměřuje na dřezy a koupelnový nábytek. ALAPE, jako jeden z opravdu tradičních a originálních výrobců má velký vliv na vývoj luxusních koupelen a to i v dnešní době.

Luxusní koupelny Praha
koupelny Praha
moderní koupelny Praha
moderní koupelny
Luxusní koupelny Praha 2
koupelny Praha 2
Luxusní moderní koupelny
moderní koupelny Praha 2