Hlavní menu

Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Nabízejí vám přehlednou nabídku sortimentu, kde naleznete mimo jiné dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum. Mezi službami, které nabízí lze například nalézt renovace parket nebo servis schodů. V jejich vzorkové prodejně, která se nachází na Praze 7 mají nejen PVC podlahy a ostatní krytiny, ale taky i veškeré příslušenství, které k nim patří.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Společnost Podlahy Praha s.r.o. pokaždé spolehlivě dodá a zrealizuje pokládku u jakéhokoliv typu podlahy. V jejich nabídce služeb se nachází údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěné obklady domů a samozřejmě také pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

Jejich sortiment obsahuje velký výběr podlahových krytin, které si navíc můžete ve vzorkové prodejně Podlahy Praha v Praze 7 v ulici Komunardů 38 na vlastní oči prohlédnout. V obchodě je vždy k dispozici zkušený a odborný personál, který Vám pomůže s výběrem správné krytiny na základě vašich požadavků a podmínek.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny byste měli dbát na pár duležitých věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Podstatné je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na vašem současném podkladu. S tím vám osobně poradí v vzorkové prodejně na Praze 7. Hodně záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny. Tyto parametry následně definují celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy.  Dřevěné podlahy mají výhodu, že se u nich může provést broušení parket či prken. Tato renovace parket vám zajistí to, že podlaha poté vypadá jako nová. Navíc renovace podlah se může provést opakovaně. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky

Podlahy Praha
Podlahy Praha 1
Podlahy Praha 2
Podlahy Praha 3
Podlahy Praha 4
Podlahy Praha 5
Podlahy Praha 6