Hlavní menu

Marmoleum Praha

Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Marmoleum je podlahová krytina, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci běžně poskytují třicetiletou záruku. Nic není výjimečního natom, že podlaha vydrží i padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Marmoleum je nejenže vyráběno ekologickou cestou, ale také i jeho likvidace je pro životní prostředí zcela nezávadná. Marmoleum lze spálit či ho lze jednoduše vyhodit na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Podlaha z marmolea je teplá a příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická, a proto nepřitahuje prach a tím je vhodná pro alergiky i astmatiky. Je odolná vůči vlhkosti i vodě a lze realizovat i na podlahové topení. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum poskytuje rozsáhlé možnosti v nespočtu různých barevných kombinací. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum obsahuje několik řad a může Vám tedy nabídnout více než 160 barev. Navíc výrobci nabízejí i možnost si barvu nechat vyrobit takzvaně na míru podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum lze vzájemně kombinovat a lzé z něj vytvořit různé podlahové vzory, obrazce nebo variace podle vašich představ. Vaše přírodní podlaha tak bude v souladu s vaší fantazií a zachová si vždy moderní trendy bydlení a interiérového designu. Marmoleum bude přímo zářit barvami přesně podle Vašich požadavků a přání. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum skvěle kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny je vždy nutné mít kvalitně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, pokud možno vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu specifických vlastností, proto se vždy vyplatí pokládku nechat odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea provedená podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. probíhá vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.

Marmoleum
marmoleum Praha 4
marmoleum 16
Marmoleum Praha 7
marmoleum 8
Marmoleum Praha 1